DIALOG w projektowaniu  

O NAS

Grupa projektowa Ansambl powstała z głębokiej potrzeby poszukiwania nowych ścieżek w projektowaniu architektonicznym. Odzwierciedla zainteresowania i pasje jej twórców i członków, manifestuje ich potrzebę działania, eksperymentowania i podążania własnym ścieżkami.
Ansambl w języku polskim oznacza chór solistów. Słowo to jednocześnie ilustruje naszą grupę. Łączy ona we wspólnym działaniu osoby o różnych poglądach, kompetencjach i opiniach. Tworzymy interdyscyplinarny zespół gotowy tworzyć, w ogniu konstruktywnej krytyki, rzeczy nowe i wyjątkowe.
Dialog, który umożliwia nam współpracę, jest jednocześnie fundamentem naszej działalności i przejawia się w wielu jej aspektach. Bazując na pracach teoretycznych, uczyniliśmy z dialogu narzędzie, które z pasją wykorzystujemy w procesie twórczym.
Interesuje nas architektura, która służy człowiekowi. Dokładamy wszelkich starań by to, co tworzymy, stanowiło „element teatru życia”. Tworzymy architekturę, która wchodzi w interakcje z użytkownikiem, prowadzi z nim dialog.
Ansambl to twór żywy. Nieustannie się przekształca. W razie potrzeby łączy się z innymi grupami oraz jednostkami.Grupa projektowa Ansambl powstała z głębokiej potrzeby poszukiwania nowych ścieżek w projektowaniu architektonicznym. Odzwierciedla zainteresowania i pasje jej twórców i członków, manifestuje ich potrzebę działania, eksperymentowania i podążania własnym ścieżkami. Ansambl w języku polskim oznacza chór solistów. Słowo to jednocześnie ilustruje naszą grupę. Łączy ona we wspólnym działaniu osoby o różnych poglądach, kompetencjach i opiniach. Tworzymy interdyscyplinarny zespół gotowy tworzyć, w ogniu konstruktywnej krytyki, rzeczy nowe i wyjątkowe. Dialog, który umożliwia nam współpracę, jest jednocześnie fundamentem naszej działalności i przejawia się w wielu jej aspektach. Bazując na pracach teoretycznych, uczyniliśmy z dialogu narzędzie, które z pasją wykorzystujemy w procesie twórczym. Interesuje nas architektura, która służy człowiekowi. Dokładamy wszelkich starań by to, co tworzymy, stanowiło „element teatru życia”. Tworzymy architekturę, która wchodzi w interakcje z użytkownikiem, prowadzi z nim dialog. Ansambl to twór żywy. Nieustannie się przekształca. W razie potrzeby łączy się z innymi grupami oraz jednostkami.

Odezwij się do nas!

Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania. Używając naszego adresu mailowegomożesz szybko i sprawnie skontaktować się z nami w dowolnej sprawie.

Współ pracowaliśmy z...

Pracownia Obywatelska
Stowarzyszenie

Zofia Rostworowska
Architektka Wnętrz

Palce Lizać
Kolektyw

Piaskownica
Klub Kultury

Gospodarne Osiedle Piaski Nowe
Grupa mieszkańców